Chiny Części samochodowe do zawieszenia pneumatycznego producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Layla

Numer telefonu : +8615680708631

WhatsApp : 8615680708631

Free call

Ile wiesz o systemie zawieszenia pneumatycznego

January 15, 2019

china nowości na temat Ile wiesz o systemie zawieszenia pneumatycznego
Po pierwsze, historia zawieszenia pneumatycznego

Zawieszenie pneumatyczne nie narodziło się w ostatnich latach. Harvey na początku lat 30., Firestone (HarverySamuelFirestone) w swoim przyjacielu Henry Ford (HenryFord) i Thomas. Alva. Wsparcie techniczne Edisona (ThomasAlvaEdison), opracowanie zawieszenia pneumatycznego w postaci kolumny powietrza.

Tak więc w 1934 roku Harvey Firestone po raz pierwszy użył samochodowego resoru pneumatycznego w przemyśle samochodowym we własnej firmie (Firestone Tire and Rubber Company). W 1938 r. General Motors był zainteresowany instalacją zawieszenia pneumatycznego w samochodach osobowych. Współpracowali z Firestone Co w pierwszej rundzie prób w 1944 r. Produkcja autobusów z zawieszeniem pneumatycznym rozpoczęła się w 1953 r., Kiedy to rozpoczęto stosowanie zawieszenia pneumatycznego pojazdu użytkowego.

Dwa. Struktura zawieszenia pneumatycznego

Układ zawieszenia pneumatycznego składa się zwykle z amortyzatora pneumatycznego, konstrukcji prowadzącej, jednostki zasilania powietrzem (takiej jak sprężarka powietrza, pojedynczy zawór, droga gazowa, zbiornik magazynowy gazu itp.), Zaworu regulacji wysokości itp. Wiele marek, zwłaszcza luksusowe samochody, które zapewniają komfort jazdy, lub modele SUV, są wyposażone lub mogą być wyposażone w zawieszenie pneumatyczne.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość